نمایندگی رسمی دلند الکتریک

نمایندگی رسمی دلند الکتریک

نمایندگی رسمی دلند الکتریک

فروشگاه ورنانور نمایندگی رسمی دلند الکتریک

دلند الکتریک یکی از پر آوازه ترین برند های کلید و پریز.

شرکت صنایع دلند الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدلها و رنگهای مختلف در سال ۱۳۶۱ تأسیس شد. در دهه اول تأسیس ، این شرکت توانست به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری موفق به دریافت… لوح تقدیر و نشان طلایی استاندارد ایران در سالهای ۶۶، ۶۷، ۶۸، ۶۹ گردد.
این شرکت در دهه ۶۰ ، بالغ بر ۱۵۰ نیروی انسانی داشته و امروزه با ۴۶۴ نفر مشغول به کار می‌باشد. در حال حاضر این شرکت با استفاده از مدیران کارآمد و با تجربه در طراحی، ساخت و نوآوری  و با استفاده از… بهترین مواد اولیه توانسته سهم بیشتر بازار ایران را به خود اختصاص دهد. همچنین دارای آزمایشگاه همکار در کلید و پریز و قطعات هم ردیف می‌باشد و ضمناً دارای گواهینامه های Iso 9001 : 2008 و Iso 14001 : 2004  و  Iso 10002 : 2004  و Iso 10004 : 2012 می‌باشد.
 این شرکت در سال ۱۳۹۴ مجددا به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری انتخاب شد.
این مجموعه پذیرای هرگونه انتقادات و پیشنهادات سازنده از سوی فروشندگان و مصرف کنندگان عزیز بوده و در راستای شعار ” همیشه حق با مصرف کننده است ” به سوی هدفی والا که همان برتری در کیفیت محصولات تولیدی می‌باشد قدم بر می‌دارد.
نمایندگی دلند

محصولات دلند الکتریک را از ورنانور تهیه فرمایید

فروشگاه ورنانور نمایندگی رسمی دلند الکتریک تامین کننده محصولات کلید و پریز دلند. مشاوره آنلاین به صورت ۲۴ ساعت. فروش به صورت کلی و جزئی ، پرداخت بعد از تحویل محصولات ، ارسال به تمام نقاط ایران. شرایط ویژه برای پیمانکاران و همکاران محترم.

 

  • جهت بازدید از محصولات دلند الکتریک کلیک کنید!

     


ورنانور نمایندگی رسمی دلند الکتریک

متخصصین ما به صورت تمام وقت در حال پشتیبانی و پاسگویی به سوالات شما عزیزان هستن. با ما در تماس باشید. ورنانو


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
X