معرفی چراغ های خطی

معرفی چراغ های خطی

فروشگاه تجهیزات روشنایی ورنانور

معرفی چراغ های خطی

چراغ های خطی نسبت به روشنایی دیگر، نور را در یک منطقه باریک تر توزیع می کنند.معمولا این چراغ ها طول بلندی داشته و به صورت های مختلفی از جمله به صورت معلق از یک سقف، چراغ خطی توکار و یا روکار بر روی سقف یا دیوار نصب قابل نصب هستند.

در گذشته، چیزی به عنوان روشنایی خطی وجود نداشته و این امر سبب می شد روشنایی برخی ساختمان ها و مناطق دشوار باشد…برخی مکان ها که نورپردازی آن ها بدون روشنایی خطی دشوارتر بود عبارت بودند از خرده فروشی ها، انبارها و دفاتری که بسیار وسیع بودند، در واقع روشنایی این فضاها با چراغ های رشته ای بزرگ که خروجی نور بسیار مفیدی ندارند فراهم می شد.

معرفی چراغ های خطی

دلایل انتخاب روشنایی خطی

چراغ های خطی به دلیل عملکرد عالی، انعطاف پذیری و جذابیتی که از لحاظ زیبایی شناختی دارد در بین افراد بسیار محبوب شده است.

  • انعطاف پذیری

چراغ های خطی دارای انعطاف پذیری بالایی هستند، به این دلیل که تقریبا در هر نوع سقفی قابل نصب هستند. می توان آن ها را به صورت معلق، روکار و یا توکار نصب کنید. برخی از محصولات روشنایی خطی طیفی از شکل های متصل را … در شکل های گوشه L یا اتصالات T و متقاطع ارائه می دهند. شکل های متصل به همراه طیف های مختلف، به طراحان نورپردازی اجازه داده اند تا با استفاده از یک آباژور که می تواند برای متناسب سازی اتاق طراحی شود، طراحی های واقعا بی نظیری به وجود آورند.

  • زیبا شناسی

  • روشنایی ها نیاز به طراحی خیره کننده ای دارند، چراغ های خطی از این نظر بسیار عالی عمل می کنند… به این دلیل که این نوع روشنایی ها طیف وسیعی از مدل ها برای ایجاد طرح های منحصر به فرد و چشم نواز را برای افراد فراهم می کنند. طرح های سفارشی با گوشه ها، مربع ها، مسیر های خطی طولانی، نور مستقیم یا غیرمستقیم …و رنگ های سفارشی تنها معدود گزینه هایی می باشد که چراغ های خطی ال ای دی را به گزینه ای بسیار مناسب برای انتخاب تبدیل می کند.
  • عملکرد

چراغ های خطی ال ای دی های جهت دار هستند و نیاز به بازتاب دهنده ها و دیفیوزرها را کاهش می دهند و باعث افزایش کارایی می شوند.

  • دمای رنگ

روشنایی خطی ال ای دی اکثرا می توانند طیف گسترده ای از دمای رنگ انعطاف پذیر از سفید گرم گرفته تا سفید خنک را برای روشنایی مکان های متفاوت ارائه دهند. می توان از درجه حرارت های مختلف برای ایجاد خلق و خوی و جو در فضا های مختلف استفاده کرد.

معرفی چراغ های خطی

از روشنایی خطی در چه محل هایی استفاده می شود

در گذشته استفاده از نورپردازی خطی اغلب در فضاهای تجاری مانند خرده فروشی ها و دفاتر صورت می گرفت. اما اکنون به دلیل انعطاف پذیری بالای چراغ های خطی، در کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر قصد دارید طرحی را ایجاد کنید که افراد را به خود جذب کند و محصولی را بخواهد که دارای پوشش درخشان چشمگیری باشد بهترین انتخاب استفاده از ال ای دی های خطی می باشد. استفاده از روشنایی خطی به عنوان یک روشنایی صحیح می تواند به هر نوع طراحی معماری جلوه بیشتری بدهد.

با توجه به اینکه روشنایی خطی فضای بصری کمتری را اشغال می کنند، می توانند یک اتاق را بزرگتر به نظر برسانند. همچنین برای روشن کردن اشیاء خاص بدون اینکه چیزی در بالای سر آنها قرار داشته باشد… کاملا مناسب هستند. اگر میز اتاق کنفرانس دارید که به نورپردازی نیاز دارد، می توانید از یک چراغ خطی در بالای سقف بهره بگیرید.

به طور کل این چراغ ها برای ارائه قابلیت روشنایی بی نظیر برای اماکن کار، فضاهای عمومی، رستوران ها، کافه ها املاک مسکونی و بسیاری دیگر طراحی شده اند هدف اصلی از این نوع نورپردازی ، فراهم آوردن روشنایی قوی است… که می توان یک طراحی روشنایی عمومی ایجاد کرد.

چند نکته مهم در خرید چراغ های خطی

  • طیف و تنوع سبد ، نشان دهنده تخصص تولیدکننده

  • ظرافت ساخت و QC دارای تضمین

  • قابل نصب بودن در هر سقفی

  • دارای نور یکنواخت بدون خیرگی

  • کیفیت قطعات الکترونیکی


بیشتر بدانید

تخفیفات ویژه همکار


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
X